fbpx

PIESAKI SAVU BEZMAKSAS NODARBĪBU!

VISA DIENA STEIGĀ?

Visiem zināms, ka pie šī brīža steidzīgās ikdienas rutīnas ir grūti izrauties uz sporta zāli, lai kārtīgi izkustētos. Varētu jau skriet pēc darba uzreiz uz sporta zāli, taču tik daudz laika tiek zaudēts sēžot sastrēgumos un stāvot pieturās.

DARBA KVALITĀTE ZŪD?

Kā minimums biroja darbinieki sēdus pozīcijā diennaktī pavada vismaz 8 stundas. Gribētos ticēt, ka vismaz sēdēšanas poza ir pareiza, taču realitāte diemžēl ir skarba. Sēdošs darbs ir ļoti nogurdinošs un ar katru minūti mūsu darba kvalitāte un spējas samazinās – kļūdas, aizmāršība, nevērība, vairākas neefektīvi pavadītas darba stundas labojot kļūdas.

IZMANTO LAIKU EFEKTĪVI

Tagad vairs nav jāapmeklē nodarbības sporta centros, treneri ieradīsies ar specializētu programmu pielāgotu priekš jūsu kolektīva vajadzībām jebkurā iepriekš norunātā laikā.

LAIKS PAAUGSTINĀT PRODUKTIVITĀTI

Ik viens strauji augošs un moderns uzņēmums zin, lai bizness attīstītos un peļņas rādītāji kāptu, ir jāparūpējās par saviem darbiniekiem. Možs un aktīvs darbinieks spēs paveikt vairāk un efektīvāk – piesaki savu komandu jau šodien un esi līderis gan komandā, gan biznesā!

IEKLAUSIES MŪSU SPECIĀLISTOS

Vienmēr cenšos sniegt gan zināšanas, gan iespēju gūt prieku un patīkamas emocijas no treniņiem un veselīga uztura. Esmu atbildīga, jo cilvēka veselību uztveru nopietni un “iedziļinos” katra klienta veselības stāvoklī.
Agrita Spēlmane
VESELĪGA UZTURA SPECIĀLISTE

IZMANTO LAIKU EFEKTĪVI!